Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki beszéli itt az orosz...

Valaki beszéli itt az orosz nyelvet?

Figyelt kérdés

A fordító nem jó, összevissza fordít.

Egy szöveget kellene lefordítani magyarra.



2018. dec. 29. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Többen is vagyunk.
2018. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni?
2018. dec. 29. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért írtam! Tedd ki a szöveget.
2018. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

дайте вспомнить слово,ах,да, самолюбование Именно оно)

Я не высокомерная, не эгоистка, и не самовлюбленная, но это не мешает мне любить себя и свою внешность )

К тому же, определено точно скажу , что одежда помогает мне в этом )

Да , как и Любая девчонка, я обожаю кеды, джинсы и свитер)Но то , какой я себя чувствую в элегантном платье и на каблуках , не сможет повторить ни один стильный casual look)

Поэтому, этот Новый год я встречаю в алом платье от

2018. dec. 30. 13:59
 5/7 chtt ***** válasza:
100%

hogy is van az a szó, megvan, nárcizmus/önimádat, pontosan...

Nem vagyok beképzelt, sem önző vagy nárcisztikus, de ez nem akadályoz meg abban, hogy szeressem magamat és a külsőmet

Mi több, határozottan kijelenthetem, hogy a ruházat segít ebben

Igen, mint minden lány, imádom az edzőcipőt, a farmert és a pulcsit. De azt, ahogy elegáns ruhában és magas sarkúban érzem magam, nem adja vissza (szó szerint: nem ismétli meg) egyetlen elegáns "alkalmi ruha" sem.

Ezért fogom ezt az új évet skarlátvörös ruhában várni...


(ui.: a 'высокомерная' több mindent is jelent: arrogáns, beképzelt pimasz, dölyfös, pimasz, rátarti, öntelt - csajról lévén szó, a beképzeltet választottam, de ha gondolod, hogy más jelentés jobban illik...:) -- és a casual look is lehet laza, lezser külső, megjelenés...)

2018. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2018. dec. 31. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, erről lemaradtam!:( De csodás fordítást kaptál!:)

С новым годом!))

2018. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!