Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Cosmopolitan Nyelviskola &...

A Cosmopolitan Nyelviskola & Café-ról van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Érdemes őket választani?

Minden tapasztalat érdekel engem ezzel kapcsolatba válaszaitokat előre is köszönöm :)



2019. jan. 2. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én angolból és németből is jártam oda tanfolyamra, összesen 5 kurzust csináltam meg, plusz az ajándék kommunikációs tréningeket. Nagyon jó tanárok vannak ott, ha németre mennél akkor jó szívvel tudom ajánlani Dávidot vagy Szilvit. Szilvi viszi a hollandos csoportokat is. Ár-érték arányban is nagyon jó, olcsóbb mint a legtöbb "nevesebb" nyelviskola, de hozzák azt a színvonalat, amit az ember elvár. Nekem mindkét említett nyelvből meglett a felsőfokúm úgy, hogy csak az ottani tanfolyamokra jártam, máshogy nem készültem külön.
2019. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Domella válasza:
Én 2018-ban voltam ott egy intenzív tanfolyamon angolt tanulni (heti 5 nap 4 óra 30 napig). Nekem nagyon tetszett, sokat fejlődtem az alatt az egy hónap alatt. Én az intenzívet nagyon tudom ajánlani, bár ott mondta a tanár hogy az azért kezdő szinten jó ilyen ütemben, de felsőfokon már inkább heti pl. 2-3 nap
2019. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!