Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi a reális ára annak,...

Mennyi a reális ára annak, hogy egy adott nyelvet megtanuljon középszintig az ember nyelvtanárral?

Figyelt kérdés

Német nyelv leginkább,de más nyelv is szóba jöhet kiindulásnakm

Hány órába telhet? És mennyibe kerülhet körübelül,hogy középszintű nyelvvizsgát tudjon a tanuló szerezni?


2019. jan. 2. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti hány órában? Egyedül vagy osztályban?
2019. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ötödik éve tanulok németül, és idén szeretnék középfokon vizsgázni.


Az angolt alsó óta tanulom, de hetedik óta komolyabban, így azt onnan számolva... Öt év alatt sikerült felsőfokra.


Ha úgy nézzük, ahogy én tanultam, iskolában heti három és négy órában, akkor ingyen van, mert kötelező. :P


A különtanár min háromezer per óra, ha Te magadtól képes vagy tanulni otthon akkor elég a heti egy óra, azzal számolva mondjuk három év minimum, mínusz az ünnepek, az 3x40x3000 ami 360ezer. De akkor oda kell tenni magad. (:


Vagy mehetsz tanfolyamra, ami olcsóbb, de cserébe intenzívebb, és nem csak veled foglalkoznak.


Szerintem legalábbis, de ez nagyon sokban függ Tőled. Hajrá!

2019. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nincs ilyen ár. Mindenkinél változik, ahogyan az is hogy az illető tanár megfelel e a te egyéniségednek.


Óradíjat lehet mondani, de emellett még mindig meg kell találnod a számodra megfelelő tanárt! Hiába jó sok mindenki másnak számodra kell hogy jó legyen!

2019. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2001 Ben kezdtem a

Angol tagozatos álltalánosban. Most nyáron sikerült a nyelvvizsga, úgy hogy heti 2-3 különórára jártam az elmúlt 20 évben. Szóval szerintem 20 millió huf körül

2019. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!