Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Levagyok maradva németből?

Levagyok maradva németből?

Figyelt kérdés

Szóval 9.es vagyok és bejött új tantárgynak a német. Elején nem volt annyira baj, de mostmár év közepe felé méginkább. A baj az hogy a szavakat nem nagyon tudom, pedig már az 5. fejezetél tartunk. 4,8 vagyok de csak azért mert kedves a tanár és felelésnel is kb betanult mondatokat mondunk vissza. A TK hátulján van a szó szedet ami tök jó, úgy voltam vele hogy oké megtanulom a Quizlet-ben (Flashcard app), ki is írtam de egyszerűen nincs rá időm megtanulni, mert tologattam, és mire végeznék ezzel az 5el már a 8. fejezetél tartanánk.


Csináljam azt mint most, várjak nyári szünetig és ott majd mindent lazán megtanulok, vagy mindenképp meg kell tanulni? Szerintem a nyári szünet ideálisabb lenne rá mert semmi nem stresszeltetne az mellett.



2019. jan. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"Levagyok maradva"


Látom, magyar nyelvtanból is...


"egyszerűen nincs rá időm megtanulni"


Arra van időd, amire szakítasz. Nagyobb szorgalom kell!

2019. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 9-es vagyok és németet kell tanulni sajnos..bár én franciát akartam..

Én 2-es leszek félévkor..utálom..szar az egész..elég lesz nekem az angol..még azt sem tudom normálisan..de talán menni fog

2019. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!