Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL nyelvvizsgáról mit tudtok?

Az ECL nyelvvizsgáról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Sokan azt állitják, hogy a legkönnyebb, de mostanság találók olyanokat akik azt mondják szivatos.


Mintafeladatok alapján személyszerint nem találtam vészesnek, főleg úgy, hogy nincs benne semmi nyelvtan!


Ti mit gondoltok ?



2019. jan. 7. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Konyebb mint a telc? en ugy tudom az a legkonyebb , enis azt csinalom
2019. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mármint az ECL?

Telc állítólag nehéz.


Mikor mesz?

2019. jan. 7. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat en voltam elmondom a buktatókat. 45 p olvasás egy nehezebb B2 szövegre keves. Kapkodnod kell majd ami miatt el is nézhetsz valamit. Lével az jo csak itt a 250 200 szóban az a buktató hogyha elkezdesz rizsázni,mert ugye nincs meg a szószám. A gondolatmenetnek tisztának érthetőnek kell lennie ha sok a rizsa átfogják húzni. Főleg ha ugyan azokat a szavakat nyelvtani szerkezeteket használod akkor arra nem fogsz pluszt kapni csak mondjuk egy minimum pontot. Hallás a legnehezebb a nyelvvizsgák közül a telcet ebben messze veri pl találkoztam mar kőolajos szöveggel is. A szóbeli egy átlagos szóbeli attól nincs mitől félned inkabb a hallás az amire nagyon ra kell feküdni.
2019. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domella válasza:

Hello

Nekem orosz B2 nyelvvizsgám volt 2018-ban. Hát meglep hogy azt mondják hogy ez a legkönnyebb.A magnó nagyon nehéz volt (mondjuk nekem jól sikerült), de háttérzajok is voltak és olyan volt mintha egy rádiót hallgatnál, gyorsan beszéltek. Az írásbelin úgy éreztem kevés az idő, mivel 2 esszét kellet megírni. A szóbeli sem volt túl könnyű.

2019. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!