Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvkönyv? Tudnatok...

Angol nyelvkönyv? Tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

Olyan angol nyelvkönyvet keresek amiből az Egyesült Királyságban tanulnak.

Újrakezdeném az angolt és ehhez keresnék anyanyelvi konyvet.


2019. jan. 7. 14:49
 1/4 anonim válasza:
English Grammar In Use
2019. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint odaki nem tanulnak olyant középfokon se, amit itt nálunk magyar nyelvtannak hívhatnának.


Rengeteg olyan könyv van, amit angol anyanyelvűek írtak az angol nyelv nem angol anyanyelvű tanulóinak, az nem jó:

2019. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves masodik. Koszonomca valaszosat. Minden segitseget szivesen fogadok. Igazabol a suliban mar tanultam az angol ugye de annak mar egy jo ideje es sokat nagyon sokat felejtettem igy szeretnem ujrakezdeni es idovel majd egy nyelvvizsgat is letenni. Ezert érdekelne jobban ami egynyelvu konyv
2019. jan. 8. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam, a kérdés tisztázása után megírják itt az éppen tanítással foglalkozók, melyiket tartják valamiért jobbnak, mint másikat, de ha nem, megkérdezem tanítást végző ismerőseimtől.
2019. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!