Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult valaki németül nyelvisk...

Lyopersicum Solanum kérdése:

Tanult valaki németül nyelviskolában? Budapesten melyik nyelviskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A nulláról indulok, és szeretnék jó alapokat. Ha valakinek van tapasztalata nyelviskolákról (akár negatív is - hogy tudjam melyik helyet kell elkerülni), írjon!

2019. jan. 9. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Cosmopolitan linguát és az Osztrák Intézetet is tudom ajánlani. Előbbiben B1, B2 kurzust, utóbbiban C1.1 és C1.2 kurzust csináltam. A kezdő csoportról így sajnos nem tudok nyilatkozni. Mindkét nyelvsuliban felkészült tanárok vannak. Ha majd nyelvvizsgàzni is szeretnél akkor érdemes olyan helyre menni tanulni, ahol nyelvvizsgát is lehet tenni. Az Osztrák Intézet ilyen. :)
2019. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem leírtakkal, különös tekintettel az Osztrák Intézetre, a fiam jelenleg is oda jár B2-es nyelvtanfolyamra, és fantasztikus.
2019. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítve a 2. hozzászólást, az külön jó az Oszták Intézet nyelvtanfolyamai kapcsán, hogy sok Magyarországon élő külföldi is tanul ott németül, a csoporttagok között az angol a közvetítőnyelv. Így egyszerre két nyelvet is tudnak gyakorolni.
2019. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!