Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes német C1 nyelvvizsgát...

Érdemes német C1 nyelvvizsgát az EUROEXAM-nél csinálni?

Figyelt kérdés
Mindenki az ÖSD-t és a GOETHE-t javasolja, de ezek nem csak nagyon nehezek, de irrálisan drágák is. Nem tervezem, hogy külföldre menjek, de ettől függetlenül alakulhat még úgy a jövőben. A nyelvvizsga egyelőre nem kell semmihez, csak úgy vagyok vele, hogy ha már egy csomó ideje tanulom a németet, akkor legyen belőle papírom is.

2019. jan. 9. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! én angolból nyelvvizsgáztam ott C1 en és nekem nagyon nem tetszett. Az idő borzasztóan kevés volt a levélnél és szövegértésnél is. Nekem rossz élményként maradt meg,annak ellenére h épphogy(60%),de meglett. Németből már nem is ott nyelvvizsgáztam hanem a corvinusnál,b2 őt és nagyon megvoltam velük elégedve. Mivel az euro is ugyanolyan szar mint ezek igy inkább azt ajánlom nézd meg a corvinust vagy BME-t ;)
2019. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!