Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes olaszul tanulni...

Hol érdemes olaszul tanulni Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett szeretnék heti 1 vagy 2 alkalommal teljesen kezdő szintről olaszul tanulni, de nyelviskolákban csak lehetetlen időpontokban vannak órák, vagy szuperintenzív tanfolyamok vannak, amik egyetem mellett nem kivitelezhetők. Tudtok ajánlani esetleg bármilyen nyelviskolát, vagy érdemes inkább magántanárhoz fordulni? Bármilyen tapasztalatot nagyra értékelnék! Köszönöm!

2019. jan. 11. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahol ne: Budapest nyelviskoláról mindenkit lebeszélek.

Ami nagyon szuper: Cosmopolitan nyelviskola

Ugyancsak 'nem' kategória és túlárazott: Berlitz.


Nahát nálam már az érdeklődésnél elbukott az iskola. Emailt írtam amire 5 nap múlva válaszoltak csak.


300 órás intenzívre visszaírták, hogy 4 hetes! Helyszín: "2 helyszínünk van az egyik az irodai a másik nyugtalannal található"


Aztán közölték, hogy 300 órás már nem létezik - akkor miért nem veszik le a honlapról!? - de menjek 3*100-ra. Ami akár jó is lehetett volna, de egyáltalán nem épültek egymásra az egyes szintek. A1-A2 befejeződött augusztus 9-én, de a B1-es már elkezdődött augusztus 6-án. Szóval egyáltalán nem sikerült összerakniuk úgy az indulásokat, hogy az a 3*100-as kivitelezhető legyen.


Kártyával fizetni nem lehet.


A körúti helyszín eszméletlen gagyi és lepukkant. A pult mögött ülő hölgy egyértelműen nem volt elfoglalt, ezért nem is értem, hogy miért nem tudnak írásban időben és megfelelő színvonalú információt adni.


Igénytelen az egész, úgy ahogy van.


Szerencsére vannak profi nyelviskolák is. Végülis a Cosmopolitannél kötöttem ki. Szuper kedvesek. Pontos infót adnak és a helyszín is cool.

2019. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!