Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol! Felnőttként milyen...

Angol! Felnőttként milyen könyvet ajánlanátok teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés
Anyumat szeretném megtanítani. Ő még sosem tanult angolul, teljesen nulláról indulnék vele.

2019. jan. 12. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Pioneer-sorozat

English File-sorozat

2019. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A fentebb ajánlott könyvek iskolai könyvek, tehát iskolás korúaknak készültek. Olyan könyvet keress amelyikben benne vannak a feladat megoldások. Ilyen a Báti-Véges pl. Felnőtteknek jó a Kreatív angol, ha bírja a monotonitást... Kiegészítésnek Duolingo.
2019. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne legyen benne a megoldás mert még a végén megnézi.

Én akarom ellenőrizni.

2019. jan. 13. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

No de ha ő szeretné a nőnemű szüléjét tanítani, akkor nyilván nem kell neki egy Báti-Véges, hiszen ő pótolja legalább Bátit, de talán Végest is. Ha tud angolul, akkor bármi kurzuskönyv jó tanítani, csak nem vakarózni kell, hanem tegnap elkezdeni.

(most a Totalról hallottam, hogy az nem valami jó)

2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az oxford kiadásában vannak sorozatok angolszinteknek megfelelően. Szerintem az nagyon jó. Ismert történeteket is lehet olvasni (könnyített angol) verzióban. Ha már jól megy, lehet haladni a többi szinten.

De most kapásból a google-ba beírtam hogy könnyített angol olvasmány, és a librinél pl. külön "könnyített olvasmány" fül is van, ahol lehet vadászni azokat az angol nyelvű kisregényeket, novellákat, amik titeket érdekelhetnek. ;) Sok sikert!

2019. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát csak tankönyvet keres.
2019. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!