Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes elkezdeni...

Hogyan érdemes elkezdeni oroszul tanulni?

Figyelt kérdés
Tanfolyamra nem tervezek menni, egy ismerősöm tud benne segíteni, ha megkérem. Ott vagyok elakadva, hogy gondolom, először meg kellene tanulnom az ábécét olvasni/írni, erre van esetleg valami bevált módszer, vagy netes segédanyag? Egyébként pár szót már tudok úgy, hogy vagy ránézésre tudom, hogy ez az, mert már láttam leírva, vagy ha hallom, akkor megértem, de ennyi.

2019. jan. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szükséged lesz egy nyelvkönyvre. Abban benne vannak a betűk. A betűket gyakorolhatod például úgy, hogy neveket írsz át cirill betűkre, vagy így írsz puskát (ha még tanulsz) és hidd el, hamar meg fogod tanulni.


De addig is: [link]

[link]

Удачи! (Udácsi)/Sok szerencsét!😁

2019. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanár nélkül nem nagyon fog menni. Minél többet akarsz spórolni, annál gyatrább lesz az eredmény. A minimum, hogy veszel egy jó nyelvkönyvet, pontosabban nyelvkönyvsorozatot.
2019. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
PONS orosz nyelvtanfolyam kezdőknek, önállóan tanulóknak találták ki.
2019. febr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!