Angol szavak mp3?

Figyelt kérdés
Angol-magyar szavakat keresek mp3-ban.Talaltam sokat youtubon meg mas oldalakon,de egyik se volt jo.Olyat keresek ami kategoriakra van bontva meg nem a a google fordito beszel.
2019. jan. 17. 21:37
 1/4 anonim válasza:

Szia! tudok hasonló programot, minden leckénél kimondja az adott szavakat, és kategóriákra van bontva, bátran ajánlom nekem bevállt.


Link: [link]

2019. jan. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi,de ezt ismerem.Tenyleg jo kis program,de ez inkabb a nyelv hasznalatara tanit meg.Nekem meg a szavakat kellene megtanulnom.Olyat keresek amit tudok hallgatni utazas kozben is anelkul,hogy nyomkodom a telefonom.
2019. jan. 19. 05:18
 3/4 anonim ***** válasza:

https :// elt.oup.com/general_content/hu/segedanyagok/nhwelem_vocab?selLanguage=hu&cc=hu


Szóközök nélkül. :)

2019. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Downloadhelpert töltsd le firefoxhoz kiegészítőnek.

Ha nem lesz aktív, akkor refresh gombra katt a házikó mellett.

2019. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!