Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudnátok ajánlani alapfokú...

Mit tudnátok ajánlani alapfokú nyelvvizsga teszt megírásának gyakorlásához?

Figyelt kérdés

16éves vagyok, és szeretném lerakni az alapfokút, viszont tanárhoz nem szeretnék járni..(anyagiak miatt is..) de én egyébként is érzem magamat olyan céltudatosnak hogy megtudnám ezt vsinálni egyedül mivel minden nyelvtan dolog szb mind fent van neten videó formában szóval szerintem ez nagyrészben helyettesíti a tanárt.

Egy könyve lenne szükségem, ami utat mutat nekem hogy mégis mivel kezdjem és mivel folytassam. Ha van tippetek hogy ti hogy készületetek fel erre a Tesztre, akkor írjátok meg légyszi:)

Most úgy beszélek erről mintha ez egy kis sima doga lenne, de nem. Tudom hogy ez nem csak úgy megy hogy belenézek egy könyve és megtanulom.. Viszont én iskola mellett tudnám ezt tanulni és akarom is, így vagy úgy.

(Kicsit szar helyzetben vagyok.. nekem 8általánosban szinte semmit nem tanítottak, elég rossz iskolában voltam szinte nem is volt idegen nyelv óránk.. Viszont az alapokat azért tudom, mert a középsuli 1-2éve simán bepótolta azt a 8évet. Mivel itt egy nagyon okos tanító va.)


Előre is köszi mindenkinek a segítségét.


2019. jan. 19. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
good luck
2019. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapfokot tenni nincs értelme, pénzkidobás. Mondanám, hogy vedd meg az adott vizsga felkészítő könyveit, de szerintem alapfokon még könyvek se nagyon vannak. A vizsgák honlapján vannak mintafeladatok, többfajta vizsgáét csináld meg, mert azokból is csak 1 van fönn. A középszintű érettségi is B1 szintű, bár tavaly óta szerintem afölötti, azok fenn vannak az interneten, tudsz rajtuk gyakorolni. Társalgáshoz kérdéseket és mintaválaszokat pedig társalgási könyvekből, pl Némethné Hock Ildikótól.
2019. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval rögtön rakjak le egy felső fokút. Köszi. Annyira okosak vagytok.
2019. jan. 19. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Maga szerint az alapfok és a felsőfok között nincs semmi? Na jó, van akivel nem állok le vitatkozni ... Költse csak a saját pénzét ...
2019. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!