Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen típusú francia nyelvviz...

Milyen típusú francia nyelvvizsgát csináljak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
PhD-hez elég az alapfok is ha van angol középfok.
2019. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt

Szóval még egyetemre járok, de majd phd-zni szeretnék. Általános iskolában franciát, középiskolában németet tanultam. A németet úgy érzem egy életre megutáltam és a francia sokkal jobban is ment anno. Viszont sok év bem foglalkoztam vele, így rlkopott az a tudás. Első körben egy alapfokút szereznék letenni, de lehet hogy később feltornázom középfokig.

Szóval olyan nyelvvizsgát keresek smi államilag elismert van közép és alapfok is. Esetleg ha arró tudnátok írni, hogy melyik vizsga milyen készségre megy rá jobban nagxon megköszönném :)

2019. jan. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!