Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga pénzért rendes...

Nyelvvizsga pénzért rendes nyelviskolában?

Figyelt kérdés

Létezik olyan nyelviskola, ahol a valódi, hiteles, igazi nyelvvizsga lerakása (érthető okokból :) ), garantált siker?


Hozzáértők válaszát szívesen várom privátban is.



2019. jan. 20. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsgagaranciát keresel. Konkrétan olyan nyelviskolát nem fogsz találni amelyik mondjuk fél milliós tanfolyami díjért cserébe garantálja a nyelvvizsgát.


A sokadik nyelvvizsgás kérdésed ezen az oldalon. Ugye tudod hogy amire célzol az illegális? Szerinted hosszú tömött sorokban jelentkeznek majd az emberek és a hamisított nyelvvizsgàkkal foglalkozó oldalakot be fogják ide linkelni.

Egy korábbi kérdésedre már írtam hogy mindig van néhány balfék aki bedől az általad kért oldalaknak és 100-200 ezret képes kifizetni egy olyan papírért amivel az első ellenőrzésokr lebukik. Aztán meg megy a hiszti hogy priuszom van és nem vesznek fel sehova dolgozni.

Javaslom, hogy az ilyen témájú kérdések kiírása helyett inkább fordítsd az energiádat a angol nyelv megtanulására.

2019. jan. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűsíthetjük, hogy létezik.
2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:


- Keverhetsz valakivel, mert ilyen kérdést nem tettem fel itt soha.

- Én csak kíváncsiskodok, kérdezni nem illegális, nem bűn. Egy szóval sem mondtam, hogy ilyesmihez

folyamodnék.



- Na igen, a nyelvvizsga garancia egy jó ötlet, ha már a sz.r közoktatásban képtelenek normálisan megtanítani egy nyelvet, aztán ezrek életének alakulását akadályozzák ezzel a röhejes törvénnyel, nem mintha a nyelvvizsga meg a nyelvtudás ugyan az lenne. Nekem is van nyelvtudásom, ami kinti élethez bőven elég volt és lazán spanoltam a papóval az angliai buszon, meg intéztem az ügyes-bajos hivatali ügyeimet, de idehaza már meghúznak, akadályozva ezzel a továbbtanulásom, meg az egész tyúkfekáliás kis életemet, boldogulásomat.

- Persze, hallottam már kamu papírokról, de nem dőlök be az ócska trükknek. Csak lelépnek a pénzeddel. :D


Na de a lényeg. Csak kíváncsiskodom. Ennyi.

2019. jan. 20. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


En mélységesen egyetértek a nyelvvizgával. Ma mindenkinek legalább két nyelven kéne tudnia beszélni. Ha külföldön boldogultál (bár az öreg fószerrel való spanolás még nem jelent magabiztos tudást) akkor egy kis tanulással biztosan meg lesz a nyelvvizsga. Ha más is meg tudta csinálni a nyelvvizsgát (ami ennyi sikeres vizsga után csak nem lehet olyan nehéz) akkor neked miért ne sikerülne?

A közoktatás olyan amilyen, de a nyelvvizsgához nem csak tanár kell, hanem szorgalom a diák részéről. Az én némettanárom azt mondta hogy ha van heti 5 nyelvórád akkor otthon mégegyszer ennyit kell foglakoznod a nyelvvel (ez lehet tanulás, idegennyelvi könyvek olvasása vagy videók nézése).

Tedd a szívedre a kezed. A középsikolai négy éved alatt ha volt heti 5 nyelvórád ami négy év alatt legalább 700 nyelvóra, foglalkoztál ugyennyit a nyelvvel otthon.


Olyan nyelviskola nem létezik amelyik vállal garanciát (a tandíj befizetése után), mert kell a diák szorgalma is.

2019. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek neked nyelvvizsga garancia?! Lusta vagy tanulni!


Aki nem tud egy nyelvet megtanulni 2 hét alatt középfokra, azt csak sajnálni tudom.



Ülj le egy délután és először tanulj meg 5000 szót! Ha nagyon gyengeelméjű vagy, akkor szánj rá 3 napot!


Aztán vegyél a kezedbe egy nyelvtankönyvet, tanuld meg és megold be a szabályokat. Ha nem érted a logikáját, akkor nincs nyelvérzéked, hülye vagy, ülj le.



Ha megérted a logikáját, akkor rakj össze mondatokat az összes szerkezetre szóba-írásban egyaránt. Minderre van plusz 1 további heted.


Aztán ezek után már gyerekjáték megoldani a nyelvvizsgás feladatokat, vagy akár beszélni bármilyen témáról.

2019. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!