Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Mit jelent angolban az, hogy "infor", vagy "in for"? Már többször hallottam, és le is írták egyszer. Az nem látszott, hogy egybe, vagy külön van, mert közel volt írva egymáshoz, de volt kis szünet is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, brit, fordítás, UK

jan. 21. 22:47  Privát üzenet  

A válaszok

in for

about to be affected by something

valami erint

You’re in for a huge surprise (nem kellemes)

You’re in it for the money

Penzert/haszonert vagy benne/csinalod

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 22. 13:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem értem. Néhol nincs lefordítva, néhol meg részlegesen. Ha érteném a szót, akkor nem lenne baj a fél mondat. De mivel ez volt a kérdés, így nem fog menni.

# 2/6Időpont jan. 23. 00:25 Privát üzenet
Leforditottam. Ott van. Vagy sbszolut nem ertesz angolul?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 23. 09:21 Privát üzenet

Az nem látszott, hogy egybe, vagy külön van, mert közel volt írva egymáshoz, de volt kis szünet is.

Ja, bocsanat, ezek utan nem erdemes semmit magyarazni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 23. 09:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

...tanárnak ne menj...

# 5/6Időpont jan. 24. 19:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy sem az volt a kérdés, hogy be tudod-e illeszteni mondatba. Az volt a kérdés, hogy magában mit jelent a két sz szó egymás után. Így használta egy brit. És mivel nem tudom, hogy egy szóként, vagy kettőként írta, mert olyan csúnyán ír, ezért írtam, amit írtam a kérdésembe...okoska....nem volt se előtte se utána szó. Ja, bocsánát, ezek után nem érdemes semmit magyarázni...

# 6/6Időpont jan. 24. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Origo nyelvizsga vizsgaidőpont áthelyezése lehetséges többször is?
Az elmúlt 4-5 napom abból állt hogy többször végigolvastam a tételeim hogy nagyjából képben legyek velük ami megy is de vannak hiányosságok. Egy nap szünet után milyen módszerrel...
Milyen programmal és, hogyan lehet, mondjuk 1 3.5perces zenéből 30perceset csinálni úgy, hogy szünet nélkül menjen egymás utána a zene többször? Windows Movie Maker-al lehet? Ha igen, hogyan?
Sos! Indúlni kell? Du4 után elkezdett a derekam nagyon fájni bal oldalt és a hasam is görcsölt. Többször elöfordúlt volt mikor 3 perc múlva következett. Aztán fél óra szünet és megint.
Úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni a mensim, pedig még 2 hét van. Tegnap többször is szeretkeztünk a barátommal és nekem ez féléves szünet után az első volt. Lehet, hogy...
Mi ez a bazisok jégeső? Itt Zalában minden nap/másnap esik, és kb.3szor volt jégeső 2 héten belül. Vagy többször. De miért? Miért van ilyen rossz idő amióta elkezdődött a nyári szünet?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!