Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az Effy és Soter nyelviskolákkal?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy valaki aki már tanult/tanított ott , tudna e mondani véleményt ?


Hogy megéri-e oda menni , és hogy a "ritkább" nyelveket jól oktatják-e ?



2019. jan. 27. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én sok nyelviskolában jártam, mindegyik puritán volt, iskolai tantermek, közösségi házak, a fénymásolt anyagokról lerí a gép kifacsarása, a tanár bádoghangú hordozható jedobozzal jelenik meg (de legalább kétoldalt van hangszórója, és nem magnókazettás hanem cd lemezes), na de mit számítanak ezek? A tanár számít. Az meg honnan derül ki előre, hogy a stílusa bejön? Az meg sehonnan.

Nekem az Effyvel csupa jó tapasztalatom volt, bár az ott a Blahán pont megfelel a leírásnak, egy nagypolgári lakás, amit (látszólag) 44-ben elhagyott a tulajdonosa, vannak a nyikorgó nyolcvanéves bútorok és a szocializmusban árult irodabútorok, a WC eldugva egy folyosón, de mindez nem számít, ha a tanár visz előre.

Nekem a fiatal, ellenkező nemű, szép, okos, humoros, dolgát nagyon értő nyelvtanár jön be, és azon a tanfolyamon olyan volt.

A személyzetet jelentő két hölgy kimondottan aranyos volt.

De ahogy látom, bizonyos nyelveket másutt nem is kínálnak oktatásra, akkor meg mindegy.

2019. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .


Meg kérdezhetném te milyen nyelvet tanultál akkor épp ott?

2019. jan. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!