Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt valaki le tudná fordítani?

Ezt valaki le tudná fordítani?

Figyelt kérdés
Hinned kell magadban abban hogy elérsz valamit akármennyi ideig tart is. Ezt kellene angolra fordítani. Ez egy idézet Freddie Mercurytól. Kérlek valaki fordítsa le.
2019. febr. 4. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
You must believe in yourself that you can achieve something, no matter how long it takes.
2019. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:

Ha Freddie Mercury, akkor talán nem fordítani kellene (függetlenül attól, hogy tök jó az egyes fordítása), hanem megkeresni az eredetit.

Nos, a gugli szerint Orosháza faceoldalán valahol ez olvasható:

"You have to believe in yourself, in that you can achieve something, ... whatever how long it also lasts."

Ha visszaírod az elejét (a pontokig) a gugliba, egyetlen egy találat jön fel, ez a bizonyos faceoldal. Innentől kezdve máris kételkedem a szöveghűségben.

A FM idézetek közt kutatva egyelőre csak ennyit találtam:

"You have to believe in yourself, no matter how long it takes." - de ezt több helyen is.

üdv

:)

2019. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#3, en is Igy gondolom. Freddie angolul beszelt, de hat ki vagyok en, hogy kerdezot oktassam. Kert valamit, megkapta.

Ez az oroshazi meg santit. Masodik felenek Nem sok ertelme van.

“You have to believe in yourself, in that you can achieve something, ... whatever how long it also lasts."

2019. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, először én is inkább megkeresni akartam, de nem találtam, ezért gondoltam akkor a fordításra.
2019. febr. 5. 10:12
 5/5 chtt ***** válasza:
Ja, ja, az orosházin én is fennakadtam, a tiéd viszont teljesen fedi az eredetit + beszúrt rész, de az is helyes. :)
2019. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!