Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME vagy LanguageCert angol...

BME vagy LanguageCert angol B2 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Melyikről milyen tapasztalatok vannak? Minden véleményre kiváncsi vagyok!:)

2019. febr. 9. 19:52
 1/7 anonim válasza:
Én a LanguageCertnél tettem le a B2-t. Az írásbelinél pozitív élményeim voltak, viszonylag egyszerűek a feladatok és sok idő van rájuk. A szóbelinél a vizsgáztatók kedvesek,segítőkészek, de azt sokkal szigorúbban pontozzák. Tavaly mentem én és a fél osztály és mindenki átment,tehát nem a lehúzásra mennek.
2019. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Esetleg levéltípusra/témára emlékszel?
2019. febr. 12. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:

LanguageCert próbanyelvvizsgán voltam pár hónapja. (de nemsokára én is tervezem a B2-őt ^^) De csak írásbelin. De leírom én is a tapasztalataimat.


Igazából jó pár fajta nyelvvizsga feladatait átnéztem, de számomra a LanguageCert volt a legkönnyebb igazából. Igazából a próbanyelvvizsgán se értem el olyan erős eredményeket, viszont meg volt a minimum százalék.


Huhh, az egyik levél talán olyan volt, hogy kellett írnod egy baráti levelet, amiben leírod, hogy hova mennél el szívesen a barátoddal, vagy ilyesmi. Pontosan nem emlékszem.


A másik pedig az volt, hogy kellett jelentkezni egy versenyre, ahol az volt a feltétel, hogy le kell írnod, hogy te milyen blogot csinálnál és miért.


Egyébként ezekben a hónapokban több ismerősöm is letette a LanguageCertes nyelvvizsgát. :)

2019. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálam a levélírásnál egy múzeumi kiállításról kellett élménybeszámolót írni egy barátnak. A másikban pedig arról hogy hogyan tennéd jobbá a lakóhelyed.
2019. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszotokat!:) őszintén szólva én is a lehető legkönnyebbet keresem és ez a kettő a legszimpatikusabb nekem, nem is nagyon tudok közöttük dönteni.

Szótárat ti használtatok? Úgy tudom, LanguageCert-ön csak egynyelvűt lehet?!

2019. febr. 13. 21:56
 6/7 anonim válasza:
Igen egynyelvűt lehet, én egy két szó írásánál használtam.
2019. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
BME.
2022. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!