Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kis fordításos segítség kéne,...

Kis fordításos segítség kéne, kérhetem a segítségeteket? (Spanyol házi)

Figyelt kérdés

Javier, és a barátja, Antonio telefonon beszélgetnek. Javiernek unalmas a mai délután, ezért szeretne valami érdekeset csinálni. Antonio sem csinál semmi különöset, csak tanulnia kell egy kicsit. Javier sok érdekes programot ajánl a barátjának, pl. szívesen menne moziba, mert egy amerikai akciófilmet játszanak. A barátja nem akar menni, mert nem szereti az akciófilmeket. Az állatkert sem tetszik neki, mert úgy találja, hogy nagyon meleg van ahhoz, hogy sokáig sétálgassanak. Marisol bulijára azért nem akar elmenni, mert Marisol nem tetszik neki, és különben is Jorgéval jár most. Javier nem tudja mi van a barátjával, miért nem tetszik neki semmi. Ezer dolgot javasol, Antonio pedig csak ellenkezik.


Trollok off, hanyagoljuk a szükségtelen commenteket, köszi! Az első normális segítőnek utalok 1000 Ft-ot.



2019. febr. 12. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és Google fordítót is offoljátok lehetőleg, mert az nekem is megy! ;)
2019. febr. 12. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat, ne haragudj de a hazidat sztem nem masnak kene megoldani mert abbol aztan nem fogsz tanulni. Egyebkent ha leirnam neked a forditast, akkor sem hiszem hogy kulfoldre utalnal barmennyit is :D
2019. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Javier y su amigo Antonio están hablando por teléfono. Javier está aburrido esta tarde por lo cual le gustaría hacer algo interesante. Antonio tampoco está haciendo nada especial sólo tiene que estudiar un poco. Javier le está proponiendo muchos programas interesantes por ejemplo con gusto iría al cine porque están dando una película americana de acción. Su amigo no quiere ir porque no le gustan las películas de acción. La idea de ir al zoológico tampoco le gusta porque opina que hace mucho calor para pasearse mucho por ahí. A la fiesta de Marisol no quiere ir porque no le gusta Marisol y además ella está saliendo con Jorge. Javier no entiende que le está pasando a su amigo, porque no le gusta nada. Le está proponiendo miles de cosas pero Antonio se opone a todo.
2019. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Az utolsó előtti mondatot elírtam: Javier no entiende qué le está pasando a su amigo, por qué no le gusta nada.
2019. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!