Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék angol nyelvtanulásh...

Hol tudnék angol nyelvtanuláshoz nem anyanyelvű beszélgetőpartnert találni? (Szóbeli. )

Figyelt kérdés
Gyakorolni szeretném az angol beszédet, de az eddig csak olyan oldalakat találtam ahol vagy anyanyelvűekkel lehet beszélni (az meg nekem még túl nagy falat), vagy inkább chat jellegűek, de én a szóbeli képességeimet szeretném fejleszteni.

2019. febr. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Hol tudnék angol nyelvtanuláshoz nem anyanyelvű beszélgetőpartnert találni? (Szóbeli. )"

"az eddig csak olyan oldalakat találtam ahol vagy anyanyelvűekkel lehet beszélni "


Tehát keresel valamit, amit már megtaláltál.

2019. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Tehát keresel valamit, amit már megtaláltál."


Tehát az értő olvasás számodra egy egzotikus dolog?

2019. febr. 17. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Na és számodra az értelmes kérdés feltevése az? Csak mert a kérdésedre mar magad megadtad a választ.
2019. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Ah, baxus, nocsi, igazad van. A nem szócska csak kimaradt megint. 🤣🤣🤣🤣🤣De ciki. 😶 Na mindegy. Az anyanyelvi beszélőnek is mondhatod, hogy te tanulód a nyelvet, nem értesz még mindent. A többség ilyenkor nagyon segítőkész
2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!