Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan, hogy B2/C1...

Létezik olyan, hogy B2/C1 borderline nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Magyarországon van olyan, hogy valakinek "B2/C1 Borderline" szintű angol nyelvvizsgája van?


Mert én Angliában jártam iskolába, és ezzel egy szinten lévő papírt kaptam az angol vizsgám után. Ugye az angol oktatás szinte mindenben más, és CEFR-re vagy IELTS-re átszámolva, pont a B2 és a C1 közötti résbe esik bele, ez a c1/b2 borderline.


Ha például a CV-be is írom be a végzettségeket, akkor szimplán csak beírom ezt? Vagy ilyenkor mit érdemes?



2019. febr. 23. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen. És ha nem ilyen nyelvvizsgád van mint pl IELTS, CAE stb, hanem iskolától kapott bizonyítvány, akkor azt nem tudod honosíttatni nyelvvizsgának.


Ha CV-be beakarod írni akkor írd be a valós tudásodat, középszinten vagy felsőfokon tudsz angolul. Viszont van ahol kérnek papírt is a nyelvtudás igazolásához, lehet, hogy nyelvvizsgát kell majd tenned Mo-n.

2019. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

City and Guilds. (Azt hiszem ez már nincs Magyarországon.)


Az angollal nem lenne gond, mert fiatalkorom óta Angliában tanultam, azóta egyetemen tanulok.

Csak nem tervezek innen nyugdíjba menni, hanem szeretnék majd Magyarországon munkát vállalni.

Viszont az elég időpazarlásnak tűnne, ha nem fogadnák el a mostani papírom, hanem helyette vizsgázni kéne..

2019. febr. 24. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Majd mikor CV kell , akkor beirod, hogy languages - angol - fluent written and verbal communication. Mikor lesz, ha behivnak interjura, akkor kiprobalhatjak a tudasod vagy/es elmagyarazod a papirjaid.

Tobb kerdes volt mar ilyen itt. En csak azt nem ertem, hogy emberkek mar ilyen dolgokon izgulnak evekkel elore.

Nem is csoda, hogy kulfoldiekrol azt hallom, hogy a magyarok teljesen idegbolondok.

2019. febr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!