Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert nyelvvizsgáról...

LanguageCert nyelvvizsgáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akik már vizsgáztak azok tapasztalatai érdekelnek. :)

Mennyire éreztétek nehéznek? A kész bizonyítványt mikor kaptátok meg?



2019. febr. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én csak az írásbelit csináltam ott, a szóbelit előtte Origóval.

Nekem az írásbeli része nagyon kedvezőnek tűnt, mivel bár a szóbelim már tizedikben megvolt, addig toltam az írásbelit, hogy a felvételibe számíthatóság szerinti utolsó alkalomra mentem el. :D Erre nekem azt mondták a diák ismerőseim, hogy szinte mindenki átmegy, aki egy kicsit is készül, illetve nem 60, hanem 50%-tól sikeres a vizsga. Úgyhogy én ezt választottam, biztos ami biztos, és simán meg is lett. Én ajánlani tudom! :)

A bizonyítvány küldését eléggé elhúzták, talán egy hónap is kellett neki, míg a kezemben tarthattam.

2019. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
(14/L és B2 szintű, c típusú nyelvvizsgám van)A beszédértés és a olvasáskészség egyáltalán nem volt vészes. A beszégkészségen és az íráskészségen húzták meg inkább az embereket. A bizonyítványt kihúzták a végső határidőig ami az eredményközlés utáni egy hónap letelte.
2019. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!