Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha tudok felsőfokon franciául,...

Ha tudok felsőfokon franciául, oroszul, ukránul, beloruszul és lengyelül akkor megúszhatom az angolt és a németet?

Figyelt kérdés
A német nyelvtől erősen undorodok, az angol nyelvet pedig az alsós tanárnőm (akitől féltem) sikeresen megutáltatta velem. A középfok még talán-talán meglesz, de annál többre nem igazán hiszem, hogy képes lennék. Viszon fogékony vagyok a szláv nyelvekre (jó azok nagyon hasonlóak) és a francia nyelvre. Így lehetnek esélyeim?

2019. febr. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ehhez tudni kéne mihez kell az esély? Mert ha kínai műfordító akarsz lenni akkor nincs, de munka szempontjából biztos találsz olyan helyet, ahova felvesznek.
2019. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kínai műfordító:-)). Ez jóó:-))
2019. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva matek-orosz szakos tanár szeretnék lenni. (Ha létezik ilyen párosítás)
2019. febr. 25. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban csak olasz nyelvtudással is jól megéltem. Egy barátnőm anyanyelvi orosszal nagyon jól keresett Hévíz környékén. Persze mióta tudok angoll, azóta úgy érzem, kitárult a világ, de pénzt nem ezzel keresek.
2019. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Angolul megtanulni nem nagy kihívás és a mai technikával már tanár sem kell hozzá. (tapasztalat)

Amiket felsoroltál, már bocsi hogy ilyet írok, de gyerekes kifogások.

Az angol manapság már alapkövetelmény, ha nem akarsz nemzetközileg lemaradni. Pár telefonos applikációval simán gyakorolhatsz és rövidebb idő alatt fejlődhetsz.

2019. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a középfok elég, a felsoroltak mellé? (most olyan szinten vagyok, hogy megértetem magam másokkal, ami tudom, hogy nem túl jó)
2019. márc. 3. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Angolt azt mindenképpen tanuld meg. Ilyen nyelvtudás mellé baromi öngól lenne nem megtanulnod oroszul, mert bárhol eltudnál helyezkedni helpdeskesként. Aki valami ritkább nyelvet beszél azok után kapkodnak idehaza és elég jó fizetéseket is kapnak érte.
2019. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!