Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi olcsóbb / éri meg jobban:...

Mi olcsóbb / éri meg jobban: a nyelvtanfolyam, vagy a magántanár?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyam általában olcsóbbra jön ki óránként, mint a magántanár. Elméletileg külön tanárral jobb, mert így csak rád figyel, konkrétan a te hiányosságaidat tudja pótolni. De mondjuk én jobban szerettem kiscsoportos tanfolyamokra járni, jobb a hangulata, nekem jobban ment így a tanulás, szóval azért változó kinek melyik éri jobban meg.
2019. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a magántanárt preferálnám. Jelenleg egy 13 fős csoportban tanulok, nagyon fárasztó. Alig jutok szóhoz, időben sokkal gazdaságosabb lenne egy magántanár, hisz így a saját időmet is pazarlom, míg másokat hallgatok, illetve időarányosan leosztva egy óra alatt kb. 5 perc jut rám. Ha ezt felszorozzuk a tanfolyam árával jóval drágábbra jön ki, mint a magántanár.

Korábban egy 5 fős nyelvtanfolyamra jártam, ott is hasonlót éreztem. Hiába is vagyunk egy szinten, mégis van eltérés, kevesebb idő jut rád, lehet hogy olyan dolgok hangzanak el amik neked már a könyöködön jönnek ki, stb.

Úgyhogy én azt mondom, hogy a magántanár éri meg a legjobban.

2019. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!