Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo felsőfokú orosz nyelvviz...

Origo felsőfokú orosz nyelvvizsgára hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés

A tételeket érdemes kidolgozni? Ha igen, milyen könyveket ajánlanátok hozzá?


Ez lenne az első nyelvvizsgám :) (angolból az érettségivel kaptam)


Köszönöm előre is!


2019. febr. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes kidolgozni. Nincsenek is tetelek, csak temakorok. 1000 kerdes 1000 valasz jo erre a celra, mas nem hiszem, hogy lenne. Sok sikert!
2019. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 érdekelne melyik 1000 kérdés 1000 válaszra gondolsz. Én kerestem, de valahogy egyik sem az. Tudnál mondani egy szerzőt?
2019. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orosz 1000 kérdés 1000 felelet linkje itt van:

[link]

Viszont ez csak B2es szint...szóval mondjuk csinálhatod azt, hogy a könyvben lévő témakörök szókincsét kiegészíted magadtól...vagy nemtom XD


Ez a könyv viszont C1es feladatsorokat tartalmaz:

[link]

Ezen az oldalon csak olyan könyvek vannak, amiknek a szintbeli besorolása a C1:

[link]


Meg amúgy szerintem bővítsd nagyon a szókincsed, és ha van lehetőséged, akkor beszélgess valakivel oroszul, valamint írj ilyen komolyabb témájú fogalmazásokat: érvelő esszé, összehasonlít esszé, meg persze gyakorold a szokásos hivatalos levelet, hogy tudj minél több hivatalos szófordulatot, formulát.

2019. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!