Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol nyelvvizsgára...

Origo angol nyelvvizsgára jelentkeztem, de nem tudom a pontos időpontot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jelentkeztem az áprilisi nyelvvizsgára. Nagy nehezen sikerült (nem igazán értettük a jelentkezési lapot), jött is ilyen "befogadó" email, hogy fizessük be. Anyukám be is fizette (nem tudom, mit ügyeskedett), majd le is vették a pénzt a számlájáról, de semmilyen visszaigazoló e-mail nem jött.

Ez normális?

Ráadásul a vizsgaidőpont kb egy hétig van feltüntetve (kb. ápr.7-12). Itt most mit kell csinálnom? Csak random valamikor bemegyek, vagy kapok előtte értesítést?

Ma reggel gondoltam h ránézek, de nem enged be, jelszó emlékeztetésnél visszadobja az email címem.

Ilyenkor mi van?

(Első nyelvvizsgám, szóval nem nagyon tudom hogyan működik)



2019. márc. 2. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek le vanak írva az oldalon ahol jelentkeztél.


Hogyha banki átutalással fizette anyukád, akkor kb egy hét mire jóváírják és kapsz visszaigazolást. Azt ugye azért láttátok, hogy oda van írva, hogy ha bank utalással küldesz akkor a közlemény rovatba oda kell írni a nevedet / egyéni vizsgaszámodat, különben nem tudják beazonosítani, kinek a jelentkezéséhez tartozik a beküldött pénz?


Az pontos írásbeli időpont fenn van az Origo oldalán, a szóbeli pedig ápr 7 és 12 között lesz, majd kb egy héttel előtte meg tudod nézni online hogy melyik napon lesz, még nem osztották be mikor lesz a szóbeli.

2019. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!