Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, hogy az Origo B2 nyelvvi...

Igaz, hogy az Origo B2 nyelvvizsgan a lyukas szoveg eseteben a megoldolapon nem javithatsz ha hibaztal?

Figyelt kérdés
Ezt mondtak ma nekunk, hogy ahova betesszuk az X-et, az ott is marad, abba belejavitani nem lehet, hiaba jovunk ea utana hogy mas a megoldas. Most emiatt felek, hogy nem sikerult, mert egynel javitottam es mashova tettem az X-et. Azt mondta a vizsgaztato hogy elviekben ez a feladatlap valami gepbe megy be es az ertekeli, nem tanar javitja. Valaki errol valanit tud??
2019. márc. 2. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz. Mivel egy gêp javítja így ha több helyre van beírva nem tudja értelmezni a választ.
2019. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ha alaposan kivan huzva, zarojelezve, es nyomaban sem olvashato ki belole az X?
2019. márc. 2. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az a baj hogy nem azt érzékeli hogy ott x van hanem azt hogy van ott valami. Tehàt hiàba húztad ki érzékeli hogy van ott valami
2019. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszod! Megneztem az origo oldalaf, hogy kezsegenkent kell elerni a 40%ot, tehat ha a lyukas szovegbe mondjuk tisztan csak 3 pontot szedtem ossze, de az elso feladatom tegyuk fel maxpontos akkor elviekben megmenekulten. Az elso pedig ugy erzem egesz jol ment, szoval maradt a remenykedes. Koszonom, hogy irtal!
2019. márc. 2. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen
2019. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!