Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érettségi által szerzett...

Érettségi által szerzett nyelvvizsgát kilehet 'váltani'?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogyan megfogalmazni a kérdésemet, ezért elnézést. :D De kifejtem: érettségiztem tavaly emelt angolból és szakmaiból ezért kaptam egy felsőfokú nyelvvizsgát is ami bele van írva az érettségi hátuljába, hogy felsőfokú C1 komplex típusú államilag elismert-bizonyítvánnyal egyenértékű. Ez csak itt fog megjelenni vagy valahogyan kilehet váltani esetleg, hogy kapjak külön egy olyan bizonyítványt mint amit azok kapnak akik nyelv vizsgázni voltak?

2019. márc. 7. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiváltani, az érettségi bizonyítvány egyben a nyelvvizsga bizonyítványod.
2019. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Kiválthatod, kérsz egy csekket befizeted és kapsz egy nyelvvizsgabizinyítvanyt.

NYAKI, NYEKI,NYÜKÜ???? cégnél teheted ezt meg.

2019. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

"bele van írva az érettségi hátuljába, hogy felsőfokú C1 komplex típusú államilag elismert-bizonyítvánnyal egyenértékű"

És ebből melyik szót nem érted? Neked így néz ki a nyelvvizsgád, másoknak meg máshogy. Nem az a lényeg, hogy hány centiszer hány centis kartonlap, hanem hogy mi áll benne.


"valahogyan kilehet váltani esetleg, hogy kapjak külön egy olyan bizonyítványt mint amit azok kapnak akik nyelv vizsgázni voltak?"

Mire lenne az jó neked? Szebben mutatna a polcon? :D

2019. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Igen, egyébként azért szeretném, hogy kirakhassam a polcomra. Hol van ebben a baj? Miért ne rakhatnám ki oda? Megküzdöttem érte és büszke vagyok rá, miért ne emelhetném az egomat vele? :D
2019. márc. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!