Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Allons-y Plusról vélemények...

Allons-y Plusról vélemények önálló nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Most akarnék elkezdeni franciául önállóan, a PONS Francia kezdővel akartam elkezdeni, de arról sok rosszat írtak, miszerint tele van hibával és sokan az Allons-y-t ajánlották helyette. Ebből viszont ugye van már sima Allons-y és van már Allons-y Plus is. Megéri a Plus verzió?

Nem nyelvvizsgára hajtok, kinti munkavállaláshoz kellene majd a jövőben, mivel eredetileg Anglia lett volna a cél, csak jön a Brexit (tudom, hogy 2020-ig még lehetne menni, de még most se tudják mit akarnak, így kilövöm Angliát, Írország meg nem vonz), így inkább új hely után nézek.

Nem, németül nem akarok megtanulni, tanultam anno az iskolában, elég is volt annyi belőle (nem a tanárokkal volt a gond, jókat fogtam ki belőle, csak a német nyelvvel nem vagyunk barátok).



2019. márc. 11. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A Plus verzióról annyit, hogy volt már a kezemben és nem gondolom, hogy annyival többet adna, hogy megéri inkább akkor már az Allons-y 1 mellé az Allons-y 2, amivel már tényleg jól ellehet beszélgetni.

Egyébként, France Euro Express tankönyvcsaládot (van munkafüzet is) ajánlom illetve az Allons-y 1 és Allons-y 2-őt.

2019. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!