Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgàra miért...

Origó nyelvvizsgàra miért mondjàk sokan, hogy nehéz? Valóban az?

Figyelt kérdés

A fordítàstól én kicsit tartanék, meg a nyelvtanos feladattól is, vagy az mindig egy jellegű, úgymond, szóval azt meg lehet tanulni? De sokan mondják, hogy őket megzavarja, hogy magyarul vannak a kérdések. Nem tudom, nekem még néha pont jó is lenne ez, talàn.

Bizonytalan vagyok, hogy merjem-e ezt vàlasztani...:/ mert most a BME könyvét csinàlom, de néha olyan szivatósaknak érzem a feladatokat, hogy csak na, és nem igazàn megy.:(

Előre is köszi!


2019. márc. 11. 19:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy b2-es színt.
2019. márc. 11. 19:26
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem összekevered a Rigó utcaival.
2019. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Origó = Rigó utcai...
2019. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, hogy a kettő ugyanaz.
2019. márc. 11. 19:49
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként hogy válasz is adjak: személyfüggő, hogy kinek mi a könnyebb. Nekem mindig is jól ment a fordítás (idegen nyelvről magyarra és fordítva is), a nyelvtant is egész jól meg tudtam tanulni, viszont a szókincsem meglehetősen gyatra, így nekem a kétnyelvű könnyebb volt.

Ha valakinek pont azok az erősségei, amik nekem nem, annak jobb lehet az egynyelvű.

2019. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok tudtlan. Elnézést.
2019. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Nekem sajnos a fordítás nem megy olyan jól, vagyis még konkrétan csak egy szöveget próbàltam lefordítani, az nem ment olyan jól, aztàn ugye eldöntöttük a nyelvtanàrral, hogy egynyelvū lesz, és nem is csinàltam többet. De azt olvastam, hogy ezt lehet gyakorolni, àllítólag.

2019. márc. 11. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Origónak màr nincs a nyelvtani tesztes része.
2019. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor màr egy olyan feladat sincsen? Én csak neten tudtam megnézni azt a minta feladatsort, ami fent van. Úh... ez akkor tök jó, köszi!
2019. márc. 12. 00:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, ami régen volt a,b,c,d-s teszt az nincsen. Ha arra gondoltàl.
2019. márc. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!