Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elte Origo Nyelvi Centrum...

Elte Origo Nyelvi Centrum angol C1es vizsga milyen?

Figyelt kérdés
Nehéz? Nem nehéz? Úgy hallottam hogy Rigó utaci a legnehezebb, az Euroexam pedig a legkönnyebb, ez körülbelül hol van skálán?

2019. márc. 11. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Rigó utcai=Origó

Nem vészes egyáltalán.

2019. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezt benéztem.. még csodálkoztam is hogy mintha aRigó utcaira mondták volna ezeket a feladatokat..xd

Hát köszönöm szépen, akor marad azért az EuroExam xd

2019. márc. 11. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
3 éve csináltam náluk, és akkor életem legnehezebb és leghosszabb vizsgája volt a maga 4 és fél órájával. Ma már viszont nincs nyelvtani beugró, és kicsit puhultak, pl. a fordítások sem olyan nehezek már.
2019. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mint mindig, ha megvan a tudás, teljesíthető. Én 2019 márciusában csináltam a C1-es angolt, minden meglett elsőre.
2021. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!