Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Tudnátok német tanuláshoz tankönyvet ajánlani teljesen kezdő szinttől?

márc. 15. 19:22  Privát üzenet  

A válasz
csillagszóró11 nevű felhasználó válasza:

Én kezdettől fogva a Das Neue Deutschmobil könyvet használom, bár magántanárral, egyedül nem hiszem hogy tudsz belőle tanulni

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 21:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Totál nulláról honnan és hogyan tudnék magamtól megtanulni németül B1 szinten? Van-e erre egyáltalán esély vagy nem kerülhetem el a drága magánórákat?
Tanult valaki németül nyelviskolában? Budapesten melyik nyelviskolát ajánlanátok?
Milyen oldalt ajánlotok kezdő német nyelvtanuloknak?
Debreceni Egyetem kezdő választható nyelv kurzus mennyire hatékony?
Német tanuláshoz keresek olyan leckét, amit hallás után tudok tanulni kezdő szinten. Érettségre több levelet kell írnom, ami eléggé nehézkesen megy, főleg a mondat összetétel....
Tudnatok ajánlani olyan aplikáciot amivel telefonon fülesen keresztül német nyelvet tudnák tanulni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!