Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme elkezdeni egy olyan angol nyelvtanfolyamot, ahol nyelvtan (is) eléggé központi helyen van, de én olyan nyelvvizsgára készülök, amiben nem is lesz olyan szintū nyelvtan?

Figyelt kérdés

Be kellett iratkoznom, mert kellett róla a papír, de egyébként külön tanàrhoz jàrok, akivel kifejezetten arra a típusú vizsgàra készülünk, amire majd menni szeretnék.

Köszi előre is!


2019. márc. 17. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt se ertem minek magantanar..irasbeli felkeszulesre szerintem felesleges, max szobeli hez, azt megertem. Milyen szinten vagy?
2019. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a vàlaszt. Igen, inkàbb a szóbeli miatt kell a tanàr. B1-es szinten vagyok,.kb., ilyen szintre is iratkoztam most be a nyelvsuliba. Csak az a gond, hogy itt pl. egy english file nevū könyvből fogunk tanulni, ami eléggé nyelvtanos...:/
2019. márc. 17. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A nyelvtan a normális nyelvtudás alapja. Ha megvannak a nyelvtani alapok, sokkal könnyebb arra építkezni. Persze ha csak a nyelvvizsga érdekel, nem a nyelvtudás, akkor mindegy.
2019. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A B2 nyelvvizsgákhoz szinte már nyelvtan sem kell...:DD
2019. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszi.
2019. márc. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!