Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SZÓBELI nyelvvizsgának vizsga...

SZÓBELI nyelvvizsgának vizsga időpontjától hány nap mire megjön az eredmény?

Figyelt kérdés
Az írásbeli már meg van bizonyítvánnyal együtt, szóval szóbelinél is ugyanúgy 60 napot kell várnom?
2019. márc. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvvizsga?
2019. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Origo
2019. márc. 21. 23:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalábbis a szóbeli, az írásbeli az dexam volt
2019. márc. 21. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Így is 60 nap hivatalosan a jogszabály szerint


(de lehet hogy a gyakorlatban így hamarabb kijavítják, nem tudom)

2019. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok, èn november 8-án csináltam a szòbelit ès december másodikán tettèk fel.
2019. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Origon a hallasertesen kivul, maga a szobeli pontszamait, eredmenyeit kozzeteszik par oraval a vizsgautan vizsgahelyszintol fuggoen papirra kiirjak vagy teven. En 12 ora korul szobeliztem, amikor 3 korul visszamentem, mar ki volt irva.
2019. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vácáp válasza:

Elméletileg 30 napon belül kell kijavítaniuk, és el is szokták húzni addig. Én is a márciusi origó nyelvvizsgán voltam Pesten, elsején volt a listening, 6-án speaking. Ma kerültem lezártak közé. Még bő egy hetük hátra van, hogy feltöltsék.

Eredményközlés után érdemes lemondani a felülvizsgálati kérelemről, és akkor nyersz 15 napot! onnantól kezdve egy hónap körülbelül mire megérkezik a bizonyítvány.

2019. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!