Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud mondani valamit...

Valaki tud mondani valamit arról hogy milyen brit nyelvvizsga lehetőségek vannak? (mármint hogy kinél elfogadott csak és kizárólag a brit)

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnál angolul akkor erre rákerestél volna angolul és már tudnád is a választ, úgyhogy gyakorolj még pár évet.
2019. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ez elsővel.
2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inteligensek vagytok, tudok nyelvvizsga lehetőségeket de mindben elfogadják az amerikait is.Ha a kérdést elolvastátok volna értenétek mit akartam volna megtudni,másrészt másnak milyen alapon kritizalod az angolját úgy hogy nem hallottad meg,a másik meg hogy senki nem mondta hogy felsőfokúra készülnék.Magyar társadalom koszonjuk :)
2019. márc. 23. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha már itt tartunk, én tényelg nem értem, mit akart igazából.
2019. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

# 4/4


Ez azért van, mert a kérdező magyarul se tud.

2019. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!