Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Métisz...

Sandy1990 kérdése:

Mi a véleményetek a Métisz Nyelviskoláról?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 07:45
 1/4 anonim válasza:
Én 2016-ban jártam a Métisz Nyelviskolába. Először egy upper-intermediate majd egy TELC nyelvvizsga felkészítő tanfolyamot végeztem el. Engem Wind Attila készített fel a TELC nyelvvizsgára és elsőre átmentem a vizsgán. Csak ajánlani tudom a nyelviskolát. Egy hátránya van, hogy a külvárosban van, de én Budáról jártam a tanfolyamra.
2019. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kvcsndrs válasza:
Nekem nagyon tetszett a nyelvoktatás a Métiszben mert kis csoportok (max 6 fő) vannak. Más nyelviskolákban sokkal többen vannak a csoportokban így kevés lehetőség van arra, hogy megszólalj. Én Horváth Orsolyához jártam és nagyon elégedett voltam vele. Nagyon jó órákat tartott.
2019. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én sajnos nem vagyok jó véleménnyel a Métisz nyelviskoláról. Az én tanárom nem tudott rendesen angolul (megmerem kockáztatni, hogy nyelvtanári diplomája sincsen). Volt olyan hogy alap szavakat nem tudott vagy nyelvtani hibákat vétett.


A helyszín különben jó mert autóval megközelíthető (ingyenes parkolás), de az oktatás nem volt jó színvonalú, így hamar el is mentem egy másik nyelviskolába.

2019. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebbe a létszámos megállapításba belepillantottam, csak példaképp egy wekerlei nyelviskola honlapját megnyitva pont ugyanazok az árak vannak, max 7 fővel, mint a Métisznél max 8 fővel. Szerintem az átlag is itt van. Nagyobb létszámú tanfolyamnál az ár kisebb.

Én amúgy mindenkinek azt mondom, az első két alkalmat kell kibírni, a harmadikra leolvad a létszám a kétharmadára. :)

2019. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!