Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem sikerült a nyelvvizsgám...

Nem sikerült a nyelvvizsgám írásbeli része BME-n voltam?

Figyelt kérdés
45% lett az olvasás és íráskészség is.. mindkettő 18pont. Nagyon izgultam azért de jónak éreztem.. Nagyon kellene egyetem miatt félek hogy következőre sem sikerül vagy, hogy egyáltalán meglesz-e hiánypótlásra.. Rengeteg feladatot megcsináltam különórákra jártam heti 2x hónapokig. Van köztetek akiknek nem sikerült elsőre?

2019. márc. 27. 07:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és B2 középszinten voltam.. tudtam hogy nehéz de alapvetőleg nem tartom magam rossz angolosnak ahhoz hogy 45% legyen csak :/
2019. márc. 27. 07:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, ugyanez, ösd. Bár nekem 55% lett az írásbeli.
2019. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Az egyik legnehezebb nyelvvizsga, ráadásul olyanok javítják, akik nem tudnak angolul. Kapnak egy javítókulcsot és ha pont azt a szót írtad, pont ugyanúgy akkor elfogadják. Levél ugyanez, ha nem pont ugyanazt írtad amit javítókulcs szerző kitalált, akkor annyi.

Vannak ennél komolyabb nyelvvizsgák, nem egy ilyen szedett vedettet kellett volna választanod.

2019. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most voltam hetedjére nyelvvizsgázni és most lett csak sikeres.

A legelső vizsgán már meg lett telcből a szóbelim és háromszor megbuktam írásbeliből, languagecertből is megbuktam kétszer és a bme írásbeli is csak másodjára sikerült.

Ne csüggedj és ne add fel. Jelentkezz a következőre. Előbb utóbb mindenkinek sikerül, aki elég kitartó.

2019. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
64%

Ne aggódj, ha most kaptad meg az eredményt, akkor valószínűleg ugyanazt a vizsgát buktuk el :D

Az egész nyelv vizsgásdi egy vicc itt Mo-n, kb mint a jogsi, bukj meg, menj vissza minél többször vizsgázni, kemény pénzekért, kár, hogy itt nem lehet jattolni, bár ebben sem vagyok biztos. Amikor emberek, akik angliában megszerzik az angol vizsgát és hazajönnek x év tapasztalattal megbuknak, akkor miről beszélünk.

A kedvencem, a bekezdéseknek cím adós, az élethez semmi köze nincs feladatok, ahol ha minden szót megértesz, akkor is lesz olyan amit elrontasz, mert simán több cím is illik egyre. A levelet meg gyakorlatilag úgy pontozzák, ahogy akarják, megoldókulcs sincs.

A vicc az, hogy ezeknek a féreg vizsga helyeknek, nincs egy normális felügyeleti szervük, mert undorító amit csinálnak és amit megengednek maguknak. Hány embert sz...tnak le minden évben, munkahely, suli kapcsán, undorító...

Szóval ne stresszelj emiatt.

2019. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az is bosszantó, hogy aranylag sokat kell varni az eredmenyre nem tudsz mindjart jelentkezni masikra, kifutsz az idobol fogy a penzed de a dolgozatod sem nezheted meg csak pesten hát anyádat
2019. márc. 27. 15:08
 7/9 anonim válasza:

Az a baj, hogy a levélen nem is tudsz pl mit nézni, nem írnak rá a papírra, leírják, hogy erre meg erre meg amarra ennyi pont, de hogy milyen képlettel számolta azt ki, sehogy nem derül ki. Az hogy a szóbelim nem sikerült azon nem lepődtem meg, hozzá teszem a vizsgáztatók teljesen korrektek voltak, egyszerűen nagyon nem voltam ott fejbe, sok problémám volt akkor, elfogadtam, tudtam, hogy szar lesz, mondjuk mindegy milyen is lett volna, a magnó annyira lehúzta, igazi érthetetlen hígfos volt, meg nekem amúgy is az a leggyengébb. Arra számítottam, az írásbelim legalább meglesz,de kb nem sokkal kaptam többet mint te, én se értem, hogy, ennyire nem lehetett rossz.

Na mindegy is, költsék gyógyszerre a vizsgadíjat...

2019. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó ha magnóban gyenge vagy, próbáld az origot. Ott magyarul kell válaszolni, volt olyan ismerősőm aki annyit kihámozott a magyar kérdésekből hogy Himalájára mentek túrázni és válaszolt a kérdésekre csak úgy amit gondolt, meg tudott a Himalájáról és sikerült neki. És ott 3-szor lehet meghallgatni a szöveget, magyarul vannak a kérdések-ami nagy segítség.
2019. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos hasonló cipőben járok mint te :/ csak èn nèmetből , nekem is 48% lett olvasás , 53% a levèl. Pedig èn is jónak èreztem. Fogalmam sincs az olvasás ,hogy lett ilyen szar. Bár sajnos nekem nem az első probálkozás volt , csak ennèl a típusnál volt az első. S nagyon remènykedtem benn ,hogy meglesz, mert rengeteget kèszültem rá èn is.Igaza van az előttem ,szólóknak probáld meg máshol. :)
2019. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!