Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű érettségi...

Angol emelt szintű érettségi vizsga Íráskészség feladatokra hogyan készültök/készültetek fel?

Figyelt kérdés

Ez évben fogok angol emelt szintű érettségi vizsgát tenni, és az Íráskészség feladatokra való felkészülésben elakadtam.

Letöltöttem az előző évek feladatsorait, illetve van két mintafeladatsorokat tartalmazó könyvem is /a Klett féle, a másik a Mestra Ágotás/ -de sajnos ezekben nincs mintamegoldás a feladatokhoz.

A Páli Éva Easy writing című könyvében lévő feladatok pedig túl könnyűnek tűnnek emelt szinthez.

Bármilyen módszer, könyv érdekel, hogy ti hogyan készültök erre a vizsgarészre, illetve aki már sikeresen megcsinálta korábban a vizsgát azok véleménye, tapasztalata is érdekel.


Köszönöm! :)



2019. ápr. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Maxim emelt angol érettségi felkészítőkönyvből készültem fel! Az teljesen olyan tematika mint az érettségi, és van hozzá megoldókulcs. Nekem sokat segített.
2019. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy😂 odamentem 0 készüléssel, még a tételek se voltak meg, 91% lett
2019. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Rákerestem a Maxim könyvekre - erre gondoltál:

[link]


Ez a szóbeli tételek kidolgozásait tartalmazza - konkrétan íráskészségre felkészítő könyvet nem találtam.

2019. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam, hanem egy piros könyv. Mintafeladatsor
2019. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az:

[link]

2019. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez a könyv nekem is megvan, de én nem találtam benne mintafogalmazásokat... :(
2019. ápr. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!