Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valaki külön csinàlja meg...

Van valaki külön csinàlja meg a szóbelit és külön az íràsbelit angolból, akkor tényleg külön-külön kell elérnie a 60 szàzalékot, és nem együttesen?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2019. ápr. 4. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*Ha* valakit akartam írni, bocsi
2019. ápr. 4. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, mindkettőnek külön meg kell lennie

, hogy együtt érvényes legyen. Én pl 1,5 év különbséggel csináltam a kettőt. Úgy logikus, hogy külön is elérd a 60%-ot. Feladatrészenként meg 40%

2019. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2019. ápr. 4. 15:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, hogy lenne könnyebb, mert màr nagyon túl szerettem volna lenni legalàbb az egyik felén, de így gyakorlatilag több szàzalékot kell elérni...:(
2019. ápr. 4. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát átlagban mindenképp meg kell lennie a 60%-nak.

Én a felsőfokút csinálom most, azt is külön, mint a közepet. Egyszerűbbnek érzem külön felkészülni az írásbelire és külön a szóbelire.

De ha úgy érzed menne mindkettő egyszerre, egy vizsgaidőszakon belül, akkor jobb a komplex szerintem. Tudástòl függ.

2019. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha külön csinàlod igen külön meg kell lennie és nem àtlagban.
2019. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Sajnos nekem nem megy annyira jól, főleg a szóbeli ..

:( Ezért túl szerettem volna lenni legalàbb az írasbeli részén, de mostmàr abban sem vagyok biztos, hogy melyikre menjek, mert úgy volt, hogy BME lesz, de most fejezem be a felkészítő könyvét és nagyon nehezek vannak benne, szàmomra, úgyhogy elbizonytalanodtam...:/ Én origòra szerettem volna menni, de ott meg a fordítàs nem megy túl jól...Megkérdezhetem, hogy Te melyiken voltàl?

2019. ápr. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!