Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet 1 hónap alatt...

Hogyan lehet 1 hónap alatt megtanulni saját magam segítségével angolul minimum kettesre?

Figyelt kérdés

Ugye nemsokára érettségi, és bár most 2,6-ra állok, a tudásomat 0-ra értékelem. A tanárom valamiért mindig átrugdosott, feljavította a pontjaimat vizsgákon meg ilyenek. De beszélni nem nagyon beszéltetett, és külön sem foglalkozott velem soha. Nagy ívben szart mindenre 3 és fél évig (ezért én is).

A próbaérettségin 2-3 pont kellett volna a ketteshez.


Valami ötlet?



2019. ápr. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy ezt írom, de jó ezt olvasni, hogy nem vagyok egyedül :D én tanárom is ugyan ilyen, nekem mondjuk tanárom még olyan magas szinten is tanít, hogy azok is nehezen értik az óráját, akiknek már nyelvvizsgájuk is van.


Én úgy fogok gyakorolni, hogy korábbi angol érettségiket fogok megoldani, és ellenőrzésnél megnézem, hogy mi lett volna a helyes. Remélem azért sikerülni fog mindkettőnknek. :D


Szerencsére írasbelin és szóbelin is "csak" 12%-ot kell elérni :"D

2019. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ülj le a seggedre és tanulj... ne kifogásokat keress, hogy a tanár a hibás. Könyörgöm
2019. ápr. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kifogásokat keresek. De az szerinted milyen tanár, aki nem is tanít? Ez kb olyan mintha elém bsznának egy könyvet, nem is járnék suliba és azt mondanák tanulj meg angolul.
2019. ápr. 10. 06:57
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es: Én is remélem, hogy sikerülni fog mindkettőnknek ! :)
2019. ápr. 10. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szépen előveszed a tankönyvet, és leülsz és megtanulod a nyelvtant, a minimum szókincset, és az érettségi témaköröket, h azokról minimális szinten tudj róluk beszélni.

Emellett nézz sorozatot, hogy szokd a hallgatást + olvass angolul híreket.

Bár szerintem erre magadtól is rájöhettél...

Olyan modszer, hogy 1 nap alatt megtanulod, nincs.


Üdv: 16/L (aki szintén idén (előrehozottan) érettségizik)

2019. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!