Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki tud olaszul, lenne oly...

Aki tud olaszul, lenne oly kedves és lefordítaná pontosan mit akar közölni az illető?

Figyelt kérdés

Da bambino parlavo poco e osservavo ogni cosa. Ho sempre preferito cosi. Tuttora mi viene difficile esprimermi attraverso story instagram, finti gossip, inutili hype. Tutte cazzate. Dio pero mi ha dato una grande benedizione, quella della musica. Non smettero mai di essere grato perché questo e il modo di comunicare che piu preferisco. L'unico che conosco. Il nuovo album e alle porte


Ho iniziato a scrivere canzoni a 15 anni in una cameretta con i muri di carton gesso, un microfono prestato dal mio migliore amico e un pc acquistato sui giornaletti dell'usato a 100€ con grande sacrificio da parte di mia madre. Non avrei mai immaginato pero che questo avrebbe coinvolto cosi tante persone, sicuramente negli ultimi anni ho capito tante cose. Una di queste e che bisogna sempre credere in noi stessi, siamo tutti speciali, siamo stelle e nessuno in nessun modo potra mai spegnere la nostra luce



2019. ápr. 6. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként keveset beszéltem és mindent megfigyeltem. Mindig így szerettem. Máig nehezen fejezem ki magam insta story-kon, hamis pletykákon, haszontalan hype-okon keresztül. Mind szarság. De Istentől kaptam egy nagy áldást, a zenét. Örökre hálás leszek, mert ez a kedvenc komunikációs módszerem. Az egyetlen, amit ismerek. Az új album majdnem kész.


15 évesen kezdtem dalokat írni egy gipszkarton falú szobában, a legjobb barátom által kölcsönadott mikrofonnal, és egy 100 eurós számítógéppel, amit egy használt dolgokat kínáló újságban találtam, és anyukám áldozatos segítségével vettem meg. De sosem gondoltam volna, hogy ez ilyen sok embert fog vonzani, az elmúlt években sokmindent megértettem. Ezek közül egyik, hogy mindig hinnünk kell önmagunkban, mindannyian különlegesek vagyunk, csillagok vagyunk, és senki, semmilyen módon nem olthatja ki a fényünket.

2019. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Kiskorom óta keveset beszéltem és megfigyeltem minden egyes dolgot. Állandóan nehéz nekem kifejezni magam instagram story-n, színlelt pletykákon és haszontalan (hype)n keresztül. (bocsánat nem tudom mi a hype). Mind f..zság. Isten azonban adott nekem egy nagy áldást, a zenéjét. Mindig hálás leszek (nem hagyom abba azt hogy hálás legyek) mert ez az a kommunikációs mód amit legjobban kedvelek. Az egyetlen amit ismerek. Az új album az ajtóban van. (magyarul hogy már majdnem kész).

15 évesen egy gipszkarton falú szobában kezdtem el zenéket írni, egy a legjobb barátomtól kölcsönkapott mikrofon és egy használt újságokból 100 euróért vásárolt pc-vel ami nagy áldozat volt anyám részéről. (itt lehet tévedek és a pc volt használt, a mondat szerint az újság). Nem képzeltem soha hogy ez ennyi embert fog vonzani, biztosan az utolsó években értettem meg annyi mindent. Egy ezek közül, hogy mindig hinnünk kell magunkban, mind különlegesek vagyunk, csillagok vagyunk és senki, semmilyen módon nem olthatja ki a fényünket.


A hype szót bocsánat, nem tudom.

2019. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Az elso valaszolo pontosabban leirta😊 szep munka es ugyes, hogy igy megtanulta a nyelvet!
2019. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy dicseret miatt megis miert lettem lepontozva? Faj, ha mas van megdicsérve? Ez a kerdezonek is hasznos valasz, mert igy tudja, hogy melyik a pontosabb forditas. (Koszonettel, egy leendo olasz tanar)
2019. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Màsodik vagyok, nem fàj ha màs van dícsérve, nem én pontoztam.
2019. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem onre/rad gondoltam
2019. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor bocsànat, azt hittem :)
2019. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!