Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga, vajon elrontottam?

Nyelvvizsga, vajon elrontottam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, panaszlevel volt, az volt hogy en es a csaladom elmentunk egy nyaralasra viszont en nem voltam megelegedve dolgokkal. Nos, az egyik szempontot ugy dolgoztam ki hogy "en es a csaladom nehezen tudtuk megerteni az idegenvezetoket" illetve irtam meg olyat hogy "mi imadunk enni, de az etel borzaszto minosegu volt. Nagyot csalodtam mert nem erre szamitottam" szerintetek gaz hogy belevontam a csaladot is valamilyen szinten? Felek kicsit.. :(
2019. ápr. 13. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, honnét tudhatnák, hogy nem egy full kamu történet?
2019. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat az oke, csak az volt hogy en nem voltam megelegedve egy csaladi nyaralason, amibe belevontam oket is. Na mindegy.
2019. ápr. 13. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Dexam ? :D
2019. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen életszerű. Ha nem kérdezted ki a család többi részét a véleményükről, akkor feltételezheted, hogy nekik sem tetszett, ezt hívják általánosításnak.
2019. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem ok nelkul vontak a csaladot is be a kerdesbe, nem egyeduli nyaralasrol szolt a kerdes.

Ket lehetoseg volt:

1. Neked nem volt a nyaralas megfelelo, de csaladnak igen.

2. Mint egy csalad, nem tetszett a nyaralas.

En ezen nem idegeskednek helyedben.

2019. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nyelvtanilag helyes, és szépen fogalmaztál, ilyenbe nem köthetnek bele:)
2019. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jo leveleket szoktam irni, tanarom azt mondta mehetnek C1-re de annnyira stresszeltem es izgultam hogy teljesen leblokkoltam. Lesz benne par hiba es a fancy nyelvtani finomsagokat is kihagytam belole.. Pedig tudok nagyon sok mindent. Felek hogy nem lesz meg. Kitertem mindenre, jo a szokincs, kotoszavak, kifejezesek, szoszam de ugy erzem nem eleg jo.
2019. ápr. 15. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rajta. Már úgy sem tudsz változtatni az eredményen.
2019. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2019. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ötös lett! :)
2019. máj. 14. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!