Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik a legkorrek...

Szerintetek melyik a legkorrektebb angol C1 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Olyanra akarok menni ami nem annyira nyelvtan centrikus és nyár végén is lehet menni és ahol vizsgázóval kell beszélni. Csak annyi nyelvvizsga központ van hogy nem tudok dönteni
2019. ápr. 19. 22:43
 1/7 anonim válasza:
euroexam
2019. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ECL. A partnered is te választhatod.
2019. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de mit értesz nyelvtan centrikus alatt? Tudomásom szerint az elmúlt 60 évben sosem volt olyan, hogy azt mondták volna a nyelvvizsgázónak, hogy sorolja fel a mellékmondatok fajtáit. Ami meg a nyelvhasználatot illeti, te mennyire osztályoznál egy olyan külföldit, aki azt mondja, hogy: A vadászoknak meg fogja tegnap enni a tigrisben? Miközben azt kellett volna lefordítani magyarra, hogy a tigris megette a vadászt? Hát csak kicsit lazán nyelvtanilag. :)

Ha legkorrektebb alatt azt érted, hogy a nyelvtudásra a tudást korrektül minősítő jegyet kapod, akkor az Euroexam. Ha azt, hogy melyik a legkönnyebb, azt nem tudom.

2019. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pár hete tettem le a felsőfokú angolt, ECL nyelvvizsgán.

Mielőtt elolvasnád a véleményem, jibb4ha tudod, hogy az eredményre még várok, hisz 30 nap múlva tudom csak meg:/

2019. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén az írásbeli nagyon könnyű volt, egy idegen szóval sem találkoztam, a writing témái is kézenfekvőek voltak (bár ha valaki igazán beszél egy nyelvet számára nem tetsző témákról is tud írni). A listening első része szörnyen nehéz volt, de szerencsére a másodikkal(ahol a hallottakhoz kapcsolódó kérdésekre kellett válaszolni) jobban boldogultam.

A szóbeli vizsga általánosságban a legkönnyebb, jó hangulatban szoktak telni a vizsgák. Én sajnos ráfáztam erre, hisz a korom (16,L)vagy valami egyéb miatt a lista végére kerültem. Egy vizsgázó pedig nem jött el, igy hárman kellett szóbeliznünk a megszokott kettő helyett :/ a viszgapartnereim sajnos elég önzők voltak, így ott nem tudtam érvényesülni, de majd kiderül sikerült - e.



Neked meg előre is sok sikert!

2019. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ECL-ben az tényleg jó, hogy választhatsz vizsgapartnert. ha mondjuk nem választasz, lehet, hogy beosztanak egy random emberhez (legalábbis nálunk volt ilyen 2 éve, amikor középfokúra mentünk), vagy egy már meglévő pároshoz, és még mindig jobb olyannal szóbelizni, akit ismersz, aki mellett kényelmesen érzed magad akkor is, ha angolul kell beszélni vizsgahelyzetben.


nincs külön nyelvhelyességi rész, viszont a többinél nyilván nézik a nyelvtant, úgyhogy ezt nyilván nem lehet teljes mértékben megúszni

2019. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat.

Én attól félek h hátrány ha olyanra megyek ahol más diákkal kell. Mert azon is sol múlik h egy idegennel h alakul ez ki. Hisz nem ismernék ott senkit.

Emiatt szerintem jobb az ahol vizsgáztatóval kell nem?

Ez max akkor jó ha baráttal mennék és vele megbeszélnék előre mindent

2019. ápr. 21. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!