Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen módon tudok szerintetek...

Viktoria Koczian kérdése:

Milyen módon tudok szerintetek egy középfokú nyelvvizsgán sikeres fogalmazást irni? Negativ vagy rossz indulatu emberek ne irjanak

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ennek csak 1 módja van, ha ismered az adott nyelvet középfokú szinten. Más módszert nem nagyon tudok elképzelni.
2019. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csatrad válasza:
27%
a legjobb modszer a ful szinu fuldugo es hosszu haj mp3 lejatszoval
2019. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Megveszed a felkészítő anyagot, könyv, munkafüzet, és gyakorolsz. De neten is vannak minták és feladatok is.
2019. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ceruzával csináltam.
2019. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen úgy, hogy a feladatnak megfelelően fogalmazod meg a szöveget. Nem írsz lényegesen többet, nem írsz lényegesen kevesebbet és megemlíted a kötelező elemeket, amiket a feladat megad. Akármilyen hülyeséget írsz, ha ezek teljesülnek, akkor el kell fogadniuk.
2019. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom milyen nyelv, így általánosságban írom. 1. Annyit írj amennyit a feladat kér. (+10% még belefér).

2. Minden szempontra térj ki amiről kell írni.

3. Amikor új bekezdést kezdesz húzd kicsit beljebb.

4. Használj szinonimákat, egy mondatba ne írd le ugyanazt a szót többször.

5. Figyelj a nyelvtanra.

6. Figyelj a koherenciára, legyen összefüggő a szöveged.

7. Figyelj a formára, ilyenre gondolok hogy levél e vagy email, vélemény, hivatalos vagy baráti stb.

2019. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!