Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge Advanced mock exam...

Nagy Hanna1012 kérdése:

Cambridge Advanced mock exam lehetőség van/szokott lenni valahol Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nem tudtam erre infót a neten. Előre is köszi a válaszokat!

2019. ápr. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Magam részéről ebbe a kifejezésbe a CAE kapcsán még nem botlottam bele, no de én csak egy földlakó vagyok a milliárdokból. Honnan gondolod, hogy esetleg lennie kéne?
2019. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondhatni inkább csak remélem, hogy van, más nyelvizsgákból már többet is csináltam. Pl. Euroexamnél
2019. ápr. 26. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. El kell ismernem, a beszélgetés elbírálása az nem megy otthon egyedül saját magunknak, de azon kívüli témaköröket tekintve több emelet magasságra tornyozhatóak a CAE gyakorló vizsga könyvek.

Amellett nem is hiszem, hogy kis hazánkban valaki hitelesen el tudná játszani a CAE vizsgáztató szerepét. Már úgy értve, hogy nyilván van képzésük, egyformára vannak vágva, stb.

2019. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak a speaking, de a writing tekintetében is kicsit bajban vagyok... nem igazán tudom kijavítani magamnak.
2019. ápr. 27. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ebben nem egyezik a véleményünk, szerintem a writing-ban otthon el kellett érned a magabiztosságot, hogy tudod, hogy angolosan fogalmazol (másfelől meg ugye értelmes dolgokat írsz, de hát sokszor hangoztatott véleményem szerint a keményebb nyelvvizsgák azok intelligenciatesztek), már persze azzal együtt, hogy ha valamiben nem vagy biztos, akkor utánanézel a neten.
2019. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!