Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nagyon kérem segítsen!...

Valaki nagyon kérem segítsen! Hogy tudnék nyár végére középfokú nyelvvizsgát teremteni?

Figyelt kérdés
Már lassan 13 éve tanulok angolt, de semmi nem használ! Angolul nézek filmeket, jártam magántanárhoz, most egy tanfolyamon vagyok éppen. Csináltam egy tesztet amin az jött ki hogy még az alapfokú nyelvvizsga szintjén sem vagyok! Ami elég gáz! Most éppen totálisan kétségbe vagyok esve, mert augusztusi nyelvvizsgára legkésőbb muszáj elmennem, mert kell a tanulmányaimhoz és tudom hogy még csak április van, de 13 év alatt nem jutottam el az alapfokig magántanárral meg angol tanfolyammal meg konkrétan minden angol nyelvű könyvvel ami a világon létezik, akkor ez szinte lehetetlen. Nektek mi segített gyorsan megtanulni a nyelvet?

2019. ápr. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik magántanárt heti 2-3 alkalomra. Ha ez sem segít akkor nagy a gáz.
2019. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy folyamatos angol filmek nézésével nem fejlődik az angol nyelvtudásod!


Használsz feliratokat?

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál középfokú mintafeladatsort csinálni? Milyen hibáid vannak? Szókincs, nyelvtan, figyelmetlenség?

Innen indulj el, ezekre hajts rá.

2019. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szókincs a nyelvtannal semmi gond meg lehet tanulni, de a szavakat hiába próbálom magolni :(
2019. máj. 7. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szavak tanulására pedig sajnos nincs más mód mint a magolás
2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ankival való szótanulást próbáltad ?

Itt vannak kész szókártyák: [link]

A legjobb szerintem: tematikus szótár angol nyelvből nevet viseli.

2019. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!