Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ELTE Origo angol középfokú...

Az ELTE Origo angol középfokú komplex nyelvvizsgán, hogyan zajlik a szóbeli vizsga? Tételt kell húzni és beszélni róla?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
én majd 10 éve voltam, úgyhogy ködösek az emlékeim. magnóhallgatáson 3 szöveget kellett meghallgatni. utána a beszélgetésen képet kellett húzni és egy szituációt
2019. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szamitogepen inteznek mindent. Bemesz a gepen kikell valasztanod 3x egy szamot. Eloszor ugye az altalanos kerdesekbol utana a kepekbol ott megnyit kettot es meg onnan is kell valasztanod h melyiket akarod es vegul a szituacios szamot.
2019. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Érdemes elmenni nyelvvizsga felkészítőre, amit lehtőleg a vizsgáztató intézmény tart. Ott megtudsz mindent, gyakorolhatsz is, és az garantáltan úgy lesz. A honlapon is vannak infók bőven, érdemes elolvasni. Szerintem am az ELTE jó suli (van onnan 2 diplomám), de biztos sose mennék oda angolból nyelvvizsgázni. Inkább valami nemzetközileg is elismertt választanék, a jövőbeli céljaimnak megfelelően.
2019. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!