Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki márciusban nyelvvizsgázot...

$$$$$ kérdése:

Aki márciusban nyelvvizsgázot és sikerült neki megkapta már a bizonyitványt?

Figyelt kérdés
Márciusban voltam origo tipusu középfoku nyelvvizsgán és még mindig nem jött az email ,hogy érte mehetek. Bár a pesti központjukba már elvileg megérkezett. Én Debreceni vagyok. Van még valaki aki Debreceni és esetleg ő már érte mehetett ?

#nyelvvizsga #ELTE #Origo #bozonyitvány
2019. máj. 13. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyit segít a válaszom. Én Egerbe csináltam, és az eredmény után 30 nappal már kaptam emailt, hogy kész a bizonyítvány és átvehetem. Esetleg, nézd meg azok között az üzenetek között, amik az origo oldalán regisztrált oldaladon vannak. Hátha ott megtalálod, ha még nem nézted. Szerintem az lehetetlen, hogy még ne lenne kész vagy ne tudnád átvenni. Megkérdezted azon a helyen ahol vizsgáztál, hogy mit tudnak a bizonyítványokról?

Ha van valami azért írd meg! :)

2019. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Egyszer már írtak hogy kesz van. Bementem és erre annyit mondtak ,hogy téves email lehetett mert meg nem jött meg. De azota mar megneztem neten es 60 napon belül kell elkészülnie... De holnap megint bemegyek szerintem..
2019. máj. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!