Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvtanulás egyedül...

Német nyelvtanulás egyedül teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Tudnátok segíteni hogyan fogjak hozzá a német nyelvtanuláshoz? Nektek melyik könyv és munkafüzet vált be? Egyéb módszerek teljesen kezdőknek? Pl. youtube csatornát, újságot vagy valami weboldalt tudtok javasolni?


Egyelőre a Memrise és a Duolingo appot használom, szavakat tanulok képes szótárból és a párom nagymamája kiválóan beszél németül, viszont ahhoz kellene egy erős A1-es szint, hogy vele tudjak társalogni.

Szókártyákat, könyvet és munkafüzetet szeretnék venni, csak egyelőre nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb. Itt gyakorin valaki ajánlotta a KON-TAK sorozatot, arról vélemény?

Kb 2 év alatt szeretnék elérni egy erős B2-es szintet.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2019. máj. 17. 19:58
 1/2 sanyinak ***** válasza:
0%
Én nem hiszek benne, hogy pusztán önszorgalomból valaki meg tud tanulni egy nyelvet. Motiváció, számonkérés nélkül nem megy. Az elején nekilódul az ember, aztán pár hét, hónap után abbahagyja.
2019. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, van pár jó oktatóvideó a youtubon, én ezekből tanulok teljesen egyedül. Andrea Thionville, gyerekeknek és kezdőknek szánt youtube csatorna, ha érdekel még tudok egy párat írni.
2019. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!